Witam Cię serdecznie!

Jestem Natalia i chciałam Ci napisać kilka słów o mnie abyśmy poznali się bliżej.

Od zawsze byłam osobą, która chce od życia czegoś więcej. Nigdy nie interesowała mnie “ciepła” posada na etacie. Zawsze chciałam być przedsiębiorcą i teraz nim jestem. Niestety nie zawsze było tak “kolorowo”.  Moja droga do miejsca w którym się znajduję była zawiła i długa.  Nie twierdzę, że już osiągnęłam to co chcę. Jeszcze długa droga przede mną, ale wiem, że jestem na właściwej ścieżce.

“Największe szczęście to robić to co kochasz” A ja właśnie to robię!

Spędzam czas z moim dzieckiem, wychowując je, równocześnie pracując w domu za pomocą internetu. Zajmuję się Marketingiem On-line. Pomagam stawiać pierwsze kroki w blogowaniu oraz zbudowaniu systemu do promocji w internecie. Jestem również wydawcą niezwykle skutecznych kursów językowych PAEDIA.

Jakie były moje początki?

Zaczynałam w wieku 14 lat jako konsultantka znanej firmy kosmetycznej. Z tego czego inni się wstydzą czy też gardzą taką formą zarobku ja jestem dumna. Jako nastolatka potrafiłam w ten sposób zarobić na własne potrzeby i nabyłam wartościowe umiejętności. Z początku zarabiałam jedynie na sprzedaży produktów, następnie Uczestniczyłam w wielu szkoleniach i konferencjach co dało mi ogrom wiedzy na temat marketingu sieciowego. W końcu wykorzystałam to i zostałam Liderem w firmie. popełniłam przy tym wiele błędów, które nie pozwoliły mi się dalej rozwinąć ale dały mi przeogromne doświadczenie.

Po ukończeniu szkoły średniej założyłam firmę i zostałam doradca finansowym.  Początkowo były to ubezpieczenia, następnie poszerzylam działalność.

Prowadząc tradycyjną działalność spotkałam się z wieloma problemami, które spotykają większość osób prowadzących własne firmy. Szereg złych decyzji, nieprzemyślane inwestycje oraz nagła utrata płynności finansowej, gdy z powodów zdrowotnych musiałam nagle przestać pracować. Po 7 latach intensywnej pracy z dnia na dzień zupełnie niespodziewana utrata dochodów sprzysporzyła mi wiele problemów finansowych.  I to okropne uczucie, gdy nie możesz nic z tym  zrobić. Tylko czy aby na pewno?

Gdy w ciąży, tak się złożyło, że dostałam  zakaz ruszania się nawet po domu, Internet stał się moim sprzymierzeńcem do walki o lepsze jutro.  Wiedząc, ze istnieje możliwość zarabiania przez Internet zaczęłam szukać  takiej możliwości i rozwiązań.  Przez kilka miesięcy spędzonych w domu z dzieckiem uczyłam się jak zarabiać przez Internet. Teraz przekazuje te wiedzę w skondensowanej  formie moim partnerom, aby zaoszczędzić ich czas oraz przyspieszyć ich działanie.

Z perspektywy czasu dzięki marketingowi online, mogłam zacząć zarabiać, znacznie poprawić swoją sytuację finansową., oraz realizując swoją pasję stworzyć własną firmę a to wszystko zrobiłam w domu, wychowując dziecko.

Dziś dzielą się wiedza zdobyta w ciągu ostatnich trzech lat z zakresu marketingu on-line, budowania stron internetowych oraz innych niezbędnych narzędzi do prowadzenia biznesu.

Wiem, ze istnieje lepszą droga, która można iść.

Wiem, ze każdą sytuację można zmienić, nawet tą z pozoru beznadziejną.

Wiem, ze i Ty możesz osiągnąć sukces, jeśli poznasz praktyczny, uniwersalny i skuteczny system działania.

Zapraszam do zaglądania na mojego bloga, gdzie dzielę się swoim doświadczeniem.

Zapraszam Cię również do obserwowania mnie na fb i do kontaktu ze mną.

                                                        

                                                  

             Tu mnie znajdziesz: 

 

facebook

 

youtube

linkedingoogleplus